Rehabilitacja powypadkowa

na terenie naszej placówki jest prowadzona przez wysoce wykwalifikowany personel medyczny i pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów. W zależności od stanu pacjenta, zabiegi obejmują kinezyterapię, fizykoterapię oraz instruktaż  ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu.

Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji po wypadku, a nie chcesz czekać w kolejkach, możesz rozpocząć proces rehabilitacji w naszej placówce od zaraz.  Koszty rehabilitacji pokryje za Ciebie ubezpieczyciel sprawcy wypadku.

Ubezpieczyciel sprawcy powinien pokryć wszelkie koszty związane z obrażeniami ciała i rozstrojem zdrowia: m. in. pobyt w szpitalu, koszty rehabilitacji, zakup lekarstw, koszty wizyt u lekarza, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, koszty opieki itd. Wszystko to należy potwierdzić odpowiednimi dokumentami.
Okres oczekiwania na rehabilitację w ramach NFZ ciągle wydłuża się. Usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, objęte są systemem kolejek a zakres rehabilitacji ściśle określony wytycznymi NFZ . Dzięki podejmowanym przez nas działaniom i poszukiwaniom indywidualnych rozwiązań w zakresie finansowania leczenia tak długie oczekiwanie nie dotyczy pacjentów będących ofiarami wypadków. We współpracy z kancelaria adwokacką pomagamy w uzyskaniu finansowania leczenia i rehabilitacji z OC sprawcy wypadku.

Korzyści dla pacjenta:
  • szybkie rozpoczęcie profesjonalnej rehabilitacji,
  • brak bezpośrednich kosztów obsługi medycznej i prawnej,
  • pomoc w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku
  • możliwość kontynuowania leczenia przez osoby ubezpieczone w ramach finansowania NFZ.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 604 577 304 .
Po dostarczeniu niezbędnej dokumentacji decyzja o przyjęciu zapada w ciągu 1 dnia.

Uwaga!

Ciężar dowodu, ze poszkodowany mógł uzyskać daną usługę medyczną w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ) spoczywa na Ubezpieczycielu. (wyrok Sądu Najwyższego z 13.12.2007 I CSK 384/07).

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ TELEFONICZNIE

(42) 616 80 41