42 616 80 41 - Poradnia Rehabilitacyjna | 42 650 86 56 Poradnia Lekarzy Rodzinnych rejestracja@nzoz-terapia.pl

Rehabilitacja powypadkowa

Kolejnym punktem na liście zabiegów w naszej poradni rehabilitacyjnej w Łodzi jest prowadzenie rehabilitacji po wypadku. W naszej placówce rehabilitacja powypadkowa Łódź prowadzony jest przez wysoce wykwalifikowany personel medyczny i pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów. W zależności od stanu pacjenta, zabiegi obejmują kinezyterapię, fizykoterapię oraz instruktaż  ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu.Rehabilitacja powypadkowa Łódź

Rehabilitacja powypadkowa Łódź od zaraz !

Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji po wypadku, a nie chcesz czekać w kolejkach, możesz rozpocząć proces rehabilitacji w naszej placówce od zaraz. Koszty rehabilitacji pokryje za Ciebie ubezpieczyciel sprawcy wypadku.

Ubezpieczyciel sprawcy powinien pokryć wszelkie koszty związane z obrażeniami ciała i rozstrojem zdrowia: m. in. pobyt w szpitalu, koszty rehabilitacji, zakup lekarstw, koszty wizyt u lekarza, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, koszty opieki itd. Wszystko to należy potwierdzić odpowiednimi dokumentami.
Okres oczekiwania na rehabilitację w ramach NFZ ciągle wydłuża się. Usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, objęte są systemem kolejek a zakres rehabilitacji ściśle określony wytycznymi NFZ .

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom i poszukiwaniom indywidualnych rozwiązań w zakresie finansowania leczenia tak długie oczekiwanie nie dotyczy pacjentów będących ofiarami wypadków. We współpracy z kancelaria adwokacką pomagamy w uzyskaniu finansowania leczenia i rehabilitacji z OC sprawcy wypadku.

 

Rehabilitacja powypadkowa w naszej poradni rehabilitacyjnej w Łodzi to same korzyści dla Pacjenta. Sprawdź jakie:

  • szybkie rozpoczęcie profesjonalnej rehabilitacji,
  • brak bezpośrednich kosztów obsługi medycznej i prawnej,
  • pomoc w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku
  • możliwość kontynuowania leczenia przez osoby ubezpieczone w ramach finansowania NFZ.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 604 577 304 .
Po dostarczeniu niezbędnej dokumentacji decyzja o przyjęciu zapada w ciągu 1 dnia.

Uwaga – ważna informacja!

Ciężar dowodu, że poszkodowany mógł uzyskać daną usługę medyczną w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ) spoczywa na Ubezpieczycielu. (wyrok Sądu Najwyższego z 13.12.2007 I CSK 384/07).

JAK PRAWIDŁOWO

przygotować się do zabiegu rehabilitacyjnego ?

Poradnia rehabilitacyjna

NZOZ-Terpia Łódź Poradnia rehabilitacyjna

Opieka w ramach umowy NFZ

NZOZ-Terpia Łódź umowa z NFZ