42 616 80 41 - Poradnia Rehabilitacyjna | 42 650 86 56 Poradnia Lekarzy Rodzinnych rejestracja@nzoz-terapia.pl

Poradnia rehabilitacyjna Łódź

NZOZ-Terapia poradnia rehabilitacyjna Łódź wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny. Nasza placówka zatrudnia wykwalifikowanych oraz doświadczonych rehabilitantów, fizjoterapeutów, masażystów oraz lekarzy specjalistów. Ściśle współpracujemy z naszą drugą placówką – poradnią lekarzy rodzinnych Łódź.

Oferujemy usługi lekarzy specjalistów oraz rehabilitacyjne. Dla stałych pacjentówPoradnia rehabilitacyjna Łódź naszej placówki przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową (patrz cennik) na oferowane przez nas usługi rehabilitacyjne.

Dzięki bogatej ofercie medycznej nasza poradnia rehabilitacyjna Łódź zadba o każdego pacjenta, który wymaga specjalistycznej opieki medycznej w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, krioterapii, hydroterapii, masażu.

Przy naszej poradni rehabilitacyjnej Łódź funkcjonują następujące poradnie specjalistyczne: Poradnia rehabilitacyjna, Poradnia neurologiczna, Poradnia logopedyczna, Poradnia psychologiczna, Poradnia ortopedyczna.

 

Nasza oferta usług rehabilitacyjnych Łódź

Fizykoterapia Łódź

Fizjoterapia jest integralną częścią obszaru nauk medycznych. Jest to nauka o metodach leczenia środkami naturalnymi, opartymi na różnych formach energii fizycznej, występującej w środowisku człowieka, takich jak ruch, bodźce termiczne, kinetyczne, mechaniczne, elektryczne, świetlne oraz chemiczne.

Kinezyterapia Łódź

Kinezyterapia oznacza leczenie ruchem. Jej podstawą są ćwiczenia fizyczne o charakterze leczniczym (gimnastyka lecznicza). Kinezyterapia znajduje zastosowanie nie tylko w rehabilitacji narządu ruchu, lecz także u osób z chorobami układu nerwowego, oddechowego, serca, a nawet układu trawiennego i moczowo-płciowego.

Krioterapia Łódź

Krioterapia to leczenie zimnem. Krioterapia może być miejscowa lub ogólne – w kriokomorze. Leczenie zimnem pozwala zapomnieć o bólu, odzyskać radość życia i odmłodnieć. Wszystko dzięki temu, że krew zacznie krążyć 4 razy szybciej niż zwykle. Krioterapia to metoda leczenia skuteczna w terapii chorób stawów (RZS) i mięśni oraz w leczeniu bólu.

Hydroterapia Łódź

Hydroterapia, inaczej wodolecznictwo lub akwaterapia, to jedna z najstarszych metod leczenia. Zalecana jest zarówno dla osób zdrowych celem zwiększenia ogólnej odporności organizmu czy redukcji stresu, jak i dla osób cierpiących na liczne schorzenia, m.in. serca jak i układu krążenia, układu nerwowego czy dolegliwości bólowe.

Masażu Łódź

Masaż jest to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca.

Rehabilitacja powypadkowa Łódź

Nasza poradnia posiada specjalistów z zakresu kompleksowej rehabilitacji powypadkowej. Jeżeli masz nawracające bóle stawów, kręgosłupa, mięśni lub urazy spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem – to sytuacje, w których niezbędna będzie pomoc naszych fizjoterapeutów.

JAK PRAWIDŁOWO

przygotować się do zabiegu rehabilitacyjnego ?

Opieka w ramach umowy NFZ

NZOZ-Terpia Łódź umowa z NFZ

Formularz kontaktowy

1 + 3 =

Poradnia rehabilitacyjna Łódź

NZOZ-TERAPIA

ul. Młynarska 37/41

91-838 Łódź

Kontakt telefoniczny

Rejestracja:  (42) 616 80 41

E-mail: rejestracja@nzoz-terapia.pl

Godziny przyjęć

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 20:00